Krombacher Dark (12-пакет)

Krombacher Dark (12-пакет)
Krombacher Dark (12-пакет)
Цена: 780 MKD
без ДДВ: 661 MKD
Потребни наградни поени: 40
Производител: Krombacher
Шифра на производ: 200000085
UPC: 4008287758726

Волумен [ml] : 500
Тип : Temno
ALC [%/vol] : 4.3
Потекло : Германија
Достапност (кол. на залиха): На залиха
   
Овај производ има минимална количина од 2

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош            Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa