Lasko Dark (24-пакет)

Lasko Dark (24-пакет)
Lasko Dark (24-пакет)
Цена: 1,140 MKD
без ДДВ: 966 MKD
Потребни наградни поени: 95
Шифра на производ: 286
UPC:

Волумен [ml] : 330
Тип : Temno
ALC [%/vol] : 5.9
Потекло : Словенија
Достапност (кол. на залиха): На залиха

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош            Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa