Courvoisier V.S.O.P

Courvoisier V.S.O.P
Courvoisier V.S.O.P
Цена: 2,465 MKD
без ДДВ: 2,089 MKD
Потребни наградни поени: 200
Производител: Beam Inc.
Шифра на производ: 20
UPC: 3028130066212

Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Франција
Група : Коњак
Достапност (кол. на залиха): На залиха

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош            Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa