Dukat Mleko Cafe

Dukat Mleko Cafe
Dukat Mleko Cafe
Цена: 660 MKD
без ДДВ: 629 MKD
Потребни наградни поени: 65
Производител: Dukat
Шифра на производ: 248
UPC: 3850354005872

Волумен [ml] : 1000
Пар / Пак 12/1
Потекло : Хрватска
Достапност (кол. на залиха): На залиха

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош            Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa