Нема настан во најава

Нема настан во најава
Нема настан во најава
Цена: 0 MKD
без ДДВ: 0 MKD
Производител: WSAM - Wine Club
Шифра на производ: Event Reservation
UPC:

Дата: 04 / Април / 2018 (Среда)
Време: 17:00h
Место: Тирио Бистро Бар
Предавач: Звонко Херцег WSET
Јазик: Македонски | Англиски по потреба
Дегустација на: Седум Вина
Достапност (кол. на залиха): МОМЕНТАЛНО НЕМА НА ЗАЛИХА

Регистрирајте се на Винскиот Клуб со клик на иконата подолу прикажана доколку сакате
да добивате информации за идни дегустации, обуки, работилници и стручни предавања од областа 
на вината и жестоките пијалоци

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош            Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa