Glenlivet 18YO

Glenlivet 18YO
Glenlivet 18YO
Цена: 3,530 MKD
без ДДВ: 2,992 MKD
Потребни наградни поени: 300
Производител: Pernod Ricard
Шифра на производ: 351122
UPC: 080432403105

Волумен [ml] : 700
Старост : 18
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Шкотска
Група : Малт - Купажа
Достапност (кол. на залиха): На залиха

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош            Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa