Havana Club Blanco 3 YO

Havana Club Blanco 3 YO
Havana Club Blanco 3 YO
Цена: 885 MKD
без ДДВ: 750 MKD
Потребни наградни поени: 70
Производител: Pernod Ricard
Шифра на производ: 831
UPC: 8501110080231

Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 37.5
Потекло : Куба
Група : рум
Достапност (кол. на залиха): МОМЕНТАЛНО НЕМА НА ЗАЛИХА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош            Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa