Hennessy Fine De Cognac (VSOP)

Hennessy Fine De Cognac (VSOP)
Hennessy Fine De Cognac (VSOP)
Цена: 2,465 MKD
без ДДВ: 2,089 MKD
Потребни наградни поени: 200
Производител: Moet Hennessy & Louis Vuitton
Шифра на производ: 351034
UPC: 3245991620210

Волумен [ml] : 700
Старост : 9
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Франција
Група : Коњак ВСОП
Достапност (кол. на залиха): Преднарачка

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош            Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa