Jose Cuervo Gold

Jose Cuervo Gold
Jose Cuervo Gold
Цена: 1,130 MKD
без ДДВ: 958 MKD
Потребни наградни поени: 95
Производител: Diageo
Шифра на производ: 143
UPC: 7501035042131

Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Мексико
Група : Текила
Достапност (кол. на залиха): На залиха

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош            Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa