Milford Black

Milford Black
Milford Black
Цена: 100 MKD
без ДДВ: 95 MKD
Потребни наградни поени: 15
Производител: Milford
Шифра на производ: 351507
UPC: 9002221007463

Потекло : Германија
Група : Чај
Достапност (кол. на залиха): Преднарачка

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош            Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa