Pampero Aniversario

Pampero Aniversario
Pampero Aniversario
Цена: 1,355 MKD
без ДДВ: 1,148 MKD
Потребни наградни поени: 120
Производител: Diageo
Шифра на производ: 351065
UPC: 8028286000325

Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 32.5
Потекло : Венецуела
Група : Рум
Достапност (кол. на залиха): МОМЕНТАЛНО НЕМА НА ЗАЛИХА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош            Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa