Pernod Pastis

Pernod Pastis
Pernod Pastis
Цена: 795 MKD
без ДДВ: 674 MKD
Производител: Pernod Ricard
Шифра на производ: 351130
UPC: 3047100090316

Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Франција
Група : Узо
Достапност (кол. на залиха): МОМЕНТАЛНО НЕМА НА ЗАЛИХА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош            Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa