Robert Mondavi Private Selection Chardonnay

Robert Mondavi Private Selection Chardonnay
Robert Mondavi Private Selection Chardonnay
Цена: 1,070 MKD 699 MKD
без ДДВ: 592 MKD
Потребни наградни поени: 90
Производител: Robert Mondavi Winery
Шифра на производ: 351038
UPC: 086003461925

Волумен [ml] : 750
Берба : 2008
ALC [%/vol] : 13.5
Потекло : Калифорнија
Група : Шардоне
температура на послужување [°C] 10-13
Достапност (кол. на залиха): МОМЕНТАЛНО НЕМА НА ЗАЛИХА


 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош            Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa