Remy Martin V.S.O.P

Remy Martin V.S.O.P
Remy Martin V.S.O.P
Цена: 2,765 MKD
без ДДВ: 2,343 MKD
Производител: Remy Cointreau Group
Шифра на производ: 22
UPC: 3024482270123

Волумен [ml] : 700
Старост : 9
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Франција
Група : Коњак VSOP
Достапност (кол. на залиха): На залиха

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош            Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa