Tanqueray

Tanqueray
Tanqueray
Цена: 970 MKD
без ДДВ: 822 MKD
Производител: Diageo
Шифра на производ: 100100244
UPC: 500281005904

Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Велика Британија
Група : Џин
Достапност (кол. на залиха): На залиха

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош            Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa