20_CuponHP5

Акција

ИНФОРМАЦИЈА

Производите што се на акција не ги испорачуваме нив можете да ги подигнете во нашата продавница лоцирана во Кисела Вода каде што воедно можете да извршите плаќање со кредитна картича на Visa; Master или во готово. Сите купони за попусти и дополнители попусти не важат за овие производи.

РАБОТНО ВРЕМЕ
од 1 Октомври до 30 Април
Понеделник - Сабота
09:30 - 19:00
Недела затворено


од 1 Мај до 30 Септември
Понеделник - Сабота
09:30 - 21:00
Недела затворено


 

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Drinkopoly
  Drinkopoly© je društvena igra namijenjena poticanju zabave i interakcije među ljudima u svim okruženjima (kuća, tulum, bar, plaža). S ovom igrom izbjeći ćete dosadu. Drinkopoly je namjenjen isključivo za zabavu. The Game Board Igrača ploča ima 44 polja s različitim zadacima koji ..
1,600 MKD 1,400 MKD
без ДДВ: 1,186 MKD
Stock Crema
..
540 MKD 499 MKD
без ДДВ: 423 MKD
Врз основа на 3 оценки.
Tequila Tres Sombreros Gold
..
645 MKD 550 MKD
без ДДВ: 466 MKD
Tequila Tres Sombreros Silver
..
595 MKD 505 MKD
без ДДВ: 428 MKD
Ouzo 7
Ouzo 7
2000 ml
..
750 MKD 680 MKD
без ДДВ: 576 MKD
Rudolph Wine Box
Penlivo Vino - Fantinel Prosecco  Suvo Belo Vino - Popova Kula Sauvignon Blanc 2014 Suvo Belo Vino - Pivka Traminec 2014 Suvo Crveno Vino Barrique - Chateau Sopot Pinot Noir 2012 Suvo Crveno Vino Cuvee - Chateau Kamnik Cuvee 2012 Suvo Zajaknato Vino - Quinta de Portal Moscatel NV  ..
2,682 MKD
без ДДВ: 2,273 MKD
Svarog
Svarog
1000 ml
      ..
785 MKD 510 MKD
без ДДВ: 432 MKD
Famous Grouse
..
785 MKD 699 MKD
без ДДВ: 592 MKD
Robert Mondavi Private Selection Chardonnay
    ..
1,070 MKD 699 MKD
без ДДВ: 592 MKD
Filovski Temjanika-Vranec SET
Темјаника: Берба: 2011 Алкохол: 11,2%  Состав: 100% Темјаника    Опис:    Нашата Темјаника претставува квалитетно суво бело вино од сортата Темјаника, локален тип на сортата Muscat Blanc a Petits Grains. Оваа сорта се истакнува меѓу другите бели сорти со нејзиното екстремно богатство на антиоксиданси ..
720 MKD 665 MKD
без ДДВ: 564 MKD
UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa