Bela Voda rouge

Bela Voda rouge
Bela Voda rouge
Цена: 1,065 MKD
без ДДВ: 903 MKD
Потребни наградни поени: 90
Производител: Tikves Winery
Шифра на производ: 200000127
UPC:

Берба : 2013
Сорта Вранец - Плавец
ALC [%/vol] : 14
Потекло : Поврадарие-Бела Вода
Група : Купажа
температура на послужување [°C] 16-18
Достапност (кол. на залиха): На залиха

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош            Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa