Beluga Gold

Beluga Gold
Beluga Gold
Цена: 7,460 MKD
без ДДВ: 6,322 MKD
Потребни наградни поени: 60
Производител: JSC Synergy
Шифра на производ: 351074
UPC: 4603928003779

Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Русија
Група : Премиум Водка
Достапност (кол. на залиха): На залиха

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош            Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa