Domaine Lepovo Grand Cuvee

Domaine Lepovo Grand Cuvee
Domaine Lepovo Grand Cuvee
Цена: 3,065 MKD
без ДДВ: 2,597 MKD
Потребни наградни поени: 115
Производител: Domaine Lepovo
Шифра на производ: 200000293
UPC:

Берба : 2013
Сорта
Стил Суво - Барик
ALC [%/vol] : 14,5
Потекло : Повардарие - Лепово
температура на послужување [°C] 16-18
Достапност (кол. на залиха): На залиха

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош            Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa