Famous Grouse

Famous Grouse
Famous Grouse
Цена: 785 MKD 699 MKD
без ДДВ: 592 MKD
Потребни наградни поени: 65
Производител: The Edrington Group
Шифра на производ: 494
UPC: 5010314700003

Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Шкотска
Група : Виски - Купажа
Достапност (кол. на залиха): МОМЕНТАЛНО НЕМА НА ЗАЛИХА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош            Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa