Fiano

Fiano
Fiano
Цена: 450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Производител: VVM-GD-Tikves
Шифра на производ: 200000405
UPC:

Берба : 2017
Сорта Фијано
Стил Суво - Овошно
ALC [%/vol] : 12.5
Група : Сортно вино
температура на послужување [°C] 9 - 12
Достапност (кол. на залиха): На залиха

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош            Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa