Hibiki Japanese Harmony

Hibiki Japanese Harmony
Hibiki Japanese Harmony
Цена: 3,365 MKD
без ДДВ: 2,852 MKD
Шифра на производ: 200000355
UPC:

Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 43
Потекло : Јапонија
Група : купажа
Достапност (кол. на залиха): На залиха

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош            Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa