Kamnik Pinot Noir

Kamnik Pinot Noir
Kamnik Pinot Noir
Цена: 660 MKD
без ДДВ: 559 MKD
Потребни наградни поени: 56
Производител: Château Kamnik
Шифра на производ: 200000347
UPC:

Волумен [ml] : 750
Берба : 2015
Сорта Пино Ноар
Стил Суво
ALC [%/vol] : 12.5
Потекло : Македонија - Повардарије
Група : Сортно вино
температура на послужување [°C] 16-18
Достапност (кол. на залиха): На залиха

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош            Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa