Korlat Merlot

Korlat Merlot
Korlat Merlot
Цена: 900 MKD
без ДДВ: 763 MKD
Производител: Badel 1862
Шифра на производ: 200000371
UPC:

Волумен [ml] : 750
Сорта Мерло
Стил Суво
ALC [%/vol] : 13
Потекло : Хрватска - Далматинска Загора - Бенковац - Станковци
Група : Црвено Вино
Награди Silver - Vinalies Internationales Paris Silver - Concours mondial de Bruxelles Bronze - Decanter World Wine Award London Special Edition - Vinitaly Verona
Достапност (кол. на залиха): На залиха

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош            Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa