Акција

Кремасти

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Stock Crema
..
540 MKD 499 MKD
без ДДВ: 423 MKD
Врз основа на 3 оценки.
Chambord
Chambord
700 ml
..
2,070 MKD
без ДДВ: 1,754 MKD
Amarula
Amarula
1000 ml
..
1,060 MKD
без ДДВ: 898 MKD
 Baileys Original
..
980 MKD
без ДДВ: 831 MKD
St Brendans
..
935 MKD
без ДДВ: 792 MKD
Baileys Mint Chocolate
..
980 MKD
без ДДВ: 831 MKD
Carolans TIN
..
1,025 MKD
без ДДВ: 869 MKD
Baileys Creme Caramel
..
980 MKD
без ДДВ: 831 MKD
Sheridans
Sheridans
700 ml
Sheridan's - ALC 15.5%, произведен во Даблин 1994 година од Tomas Sheridan & Sons. Крем ликер во уникатно шише кое е поделено на два засебни дела од кои при сервирање (полека) во чаша се одвојуваат засебно на дното црниот ликер составен од кафе и виски, и горниот дел белиот ликер кој е млечен крем од бело чоколадо. Спремете си едноставни шат..
1,095 MKD
без ДДВ: 928 MKD
Kahlua
Kahlua
700 ml
..
845 MKD
без ДДВ: 716 MKD
Mozart Black Cholate
..
910 MKD
без ДДВ: 771 MKD
Mozart White Cholate
..
910 MKD
без ДДВ: 771 MKD
Mozart Gold Cholate
..
910 MKD
без ДДВ: 771 MKD
Carolans
Carolans
700 ml
..
895 MKD
без ДДВ: 758 MKD
Feeney’s
Feeney’s
1000 ml
..
795 MKD
без ДДВ: 674 MKD
UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa