Акција

мини бар

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Plomari
Plomari
200 ml
..
160 MKD
без ДДВ: 136 MKD
Moet & Chandon Imperial
    ..
900 MKD
без ДДВ: 763 MKD
Finlandia
..
65 MKD
без ДДВ: 55 MKD
J.P. Chenet Chardonnay
Алкохол: 11% Регион: Cotes de Gascogne Температура на сервирање: 10-12'C. Препорачуваме со: риба на скара, пилешко месо и некои видови сирење како што е моцарела. ..
80 MKD
без ДДВ: 68 MKD
J.P. Chenet Cabernet Syrah
..
80 MKD
без ДДВ: 68 MKD
Rum Badel
Rum Badel
100 ml
..
80 MKD
без ДДВ: 68 MKD
Vigor Clasic
  Вигор водката Класик е носечката водка од брендот Вигор. Таа е чиста водка, а заедно со останатите коктел Вигор водки од групата New Generation, ја создаваат јачината и разновидноста на овој бренд. Вигор Класик водката е бистра, чиста и со неутрална арома, што се постигнува со филтрирање на најквалитетни суровини и со посебни постапки..
50 MKD
без ДДВ: 42 MKD
Prima Brandy
..
60 MKD
без ДДВ: 51 MKD
Henkell Trocken
    ..
145 MKD
без ДДВ: 123 MKD
Stock 84
Stock 84
100 ml
..
90 MKD
без ДДВ: 76 MKD
Absolut Blue
..
90 MKD
без ДДВ: 76 MKD
Ballantine's Finest
..
100 MKD
без ДДВ: 85 MKD
Beefeater
..
105 MKD
без ДДВ: 89 MKD
Altan Cokance
..
150 MKD
без ДДВ: 127 MKD
Jack Daniel's
..
115 MKD
без ДДВ: 97 MKD
UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa