Ouzo 7

Ouzo 7
Ouzo 7
Цена: 750 MKD 680 MKD
без ДДВ: 576 MKD
Потребни наградни поени: 60
Шифра на производ: 200000173
UPC: 5201320001066

Волумен [ml] : 2000
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Грција
Група : Анисет
Достапност (кол. на залиха): На залиха

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош            Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa