Pinot Gris

Pinot Gris
Pinot Gris
Цена: 495 MKD
без ДДВ: 419 MKD
Производител: Popov Winery
Шифра на производ: 200000309
UPC:

Волумен [ml] : 750
Берба : 2014
Сорта Сив Пино
Стил Суво
ALC [%/vol] : 14
Потекло : Македонија - Повардарје
температура на послужување [°C] 8-10
Достапност (кол. на залиха): На залиха

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош            Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa