Акција

Вермут

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Benedetto
Benedetto
1000 ml
..
265 MKD
без ДДВ: 225 MKD
Cinzano Extra Dry
..
490 MKD
без ДДВ: 415 MKD
Cinzano Rosso
..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Martini Bianco
Martini BIANCO – 15% alc. Тело на суво бело вино, засладено со рафиниран шеќер зачинето со ароматични билки и овошна мешавина, точно онолку колку што е потребно да нуди интезивен мирис и препознатлива комбинација на вкус.  ..
699 MKD
без ДДВ: 592 MKD
Martini Rosato
..
699 MKD
без ДДВ: 592 MKD
Martini Extra Dry
..
748 MKD
без ДДВ: 634 MKD
Martini Rosso
..
699 MKD
без ДДВ: 592 MKD
Garrone Bianco
..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Martini Royale Bianco
Martini Royale Bianco - Премикс од Martini Bianco и Martini Prosecco (пенливо вино), сервирајте во винска чаша со мраз, цедена лимета, гарнирајте со нане ..
635 MKD
без ДДВ: 538 MKD
Martini Royale Rosato
Martini Royale Rosato - Премикс од Martini Rosato и Martini Prosecco (пенливо вино), сервирајте во винска чаша со многу мраз, малку цеден портокал, гарнирајте со кришка портокал. Купувај онлајн www.eBar.mk ..
635 MKD
без ДДВ: 538 MKD
UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa