Filovski Vranec

Filovski Vranec
Filovski Vranec
Цена: 350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Потребни наградни поени: 30
Производител: Filovski Winery
Шифра на производ: 1049
UPC: 5319991178014

Волумен [ml] : 750
Берба : 2008
ALC [%/vol] : 13.1
Потекло : Македонија - Повардарие
Група : Вранец
Достапност (кол. на залиха): На залиха 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош            Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa