Резервација за CWGJ

Резервација за CWGJ
Резервација за CWGJ
Цена: 729 MKD
без ДДВ: 618 MKD
Производител: Terroir-mk
Шифра на производ: 200000417
UPC:

Инфо Резервацијата е неповратна освен во случај водичот на настанот да го откаже истиот
Повеќе : Една резервација се однесува на еден гостин. Ве молиме внесете го бројот на гости при изборот на количина на резервации
Достапност (кол. на залиха): На залиха

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош            Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa