Акција

Рум

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Havana Anejo Blanco
  Havana Club Añejo Blanco ALC -37.5% - најмладиот рум од Havana Club’s одлежаните румови. Истакнувајќи го искуството на Куба за правење на лесен, бел рум со нагласување на природното стареење на сите румови од Havana Club’s во дабови буриња. Со свеж истакнат мирис со лесна арома, потсетувајќи на ванила и цреша, и истакнат избалансиран ..
704 MKD
без ДДВ: 597 MKD
Havana Club Blanco 3 YO
..
885 MKD
без ДДВ: 750 MKD
Havana Club Añejo Especial
..
800 MKD
без ДДВ: 678 MKD
Havana Club Añejo Reserva
..
1,025 MKD
без ДДВ: 869 MKD
Havana Club 7 YO
..
1,275 MKD
без ДДВ: 1,081 MKD
Captain Morgan Spiced Gold
..
650 MKD
без ДДВ: 551 MKD
Captain Morgan Black Label
..
650 MKD
без ДДВ: 551 MKD
Bacardi Oakheart
Bacardi Rum го најави лансирањето на Oakheart, своето новороденче на пазарот на зачинет рум . Ова е голема најава за рум гигантот, кој сега нуди рум во сите категории - традиционални, со специфични вкусови и зачинети. Bacardi Oakheart е создаден како мешавина од разни видови на рум ферментиран во чадени буриња направени од  американски бе..
845 MKD
без ДДВ: 716 MKD
Bacardi Superior
..
1,040 MKD
без ДДВ: 881 MKD
Bacardi Gold
..
1,040 MKD
без ДДВ: 881 MKD
Bacardi Black
..
1,040 MKD
без ДДВ: 881 MKD
Bacardi Mojito
..
755 MKD
без ДДВ: 640 MKD
Pampero Blanco
..
775 MKD
без ДДВ: 657 MKD
Pampero Especial
..
810 MKD
без ДДВ: 686 MKD
Pampero Aniversario
..
1,355 MKD
без ДДВ: 1,148 MKD
UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa