Акција

Лозова

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Bovin Brandy
..
335 MKD
без ДДВ: 284 MKD
Bovin Lozova Box
..
380 MKD
без ДДВ: 322 MKD
Bovin Sv.Trifun Fine
..
440 MKD
без ДДВ: 373 MKD
Bovin Sv.Trifun Premium
..
520 MKD
без ДДВ: 441 MKD
Loza Bela
Loza Bela
1000 ml
  Низ многувековната традиција научивме грижливо да одгледуваме винова лоза… Со љубов двоиме од виното и создаваме идеална основа за добивање на прочуената тиквешка лозова… Секогаш ценета и секаде барана, доволно долго чувана и негувана во специјални услови, ви ја препорачуваме како најпрочуен македонски аперитив. ..
560 MKD
без ДДВ: 475 MKD
Loza Zolta
Loza Zolta
1000 ml
  Низ многувековната традиција научивме грижливо да одгледуваме винова лоза… Со љубов двоиме од виното и создаваме идеална основа за добивање на прочуената тиквешка лозова… Секогаш ценета и секаде барана, доволно долго чувана и негувана во специјални услови, ви ја препорачуваме како најпрочуен македонски аперитив. ..
550 MKD
без ДДВ: 466 MKD
Loza Zolta V.S
Низ многувековната традиција научивме грижливо да одгледуваме винова лоза… Со љубов двоиме од виното и создаваме идеална основа за добивање на прочуената тиквешка лозова… Секогаш ценета и секаде барана, доволно долго чувана и негувана во специјални услови, ви ја препорачуваме како најпрочуен македонски аперитив. ..
655 MKD
без ДДВ: 555 MKD
Nonino Friulana Grappa
..
920 MKD
без ДДВ: 780 MKD
Nonino Vendemmia Grappa
..
1,030 MKD
без ДДВ: 873 MKD
Antika 5
Antika 5
500 ml
    ..
525 MKD
без ДДВ: 445 MKD
Altan
Altan
700 ml
..
515 MKD
без ДДВ: 436 MKD
Врз основа на 1 оценки.
Peshterska
..
380 MKD
без ДДВ: 322 MKD
Stara Zolta
..
550 MKD
без ДДВ: 466 MKD
UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa