Акција

Шутери

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
After Shock Red
..
1,665 MKD
без ДДВ: 1,411 MKD
After Shock Blue
..
1,665 MKD
без ДДВ: 1,411 MKD
After Shock Green
..
1,665 MKD
без ДДВ: 1,411 MKD
Becherovka
Бехеровка ALC 38% (76 Proof) - Josef Vitus Becher покрај трговијата со зачини во далечната 1795 година го измислил овој хербален пијалок.Гордоста на Чешка - Бехеровка, вообичаено е аперетив но може да се конзумира и како дигестив (после оброк). Често се опишува како пијалок со арома на ѓумбир и цимет, тајниот рецепт е во повеќето видови тревки и..
565 MKD
без ДДВ: 479 MKD
Fisk Classic
..
805 MKD
без ДДВ: 682 MKD
Mr Jekyll
Mr Jekyll
700 ml
Абсинт Mr. Jekyll  ALC 55% - Пијалок со висок процент на алкохол (45% - 78%) со вкус на анасон добиен од повеќе лековити и готварски растенија вклучувајќи ги цветовите  и лисјата од  Grand Wormwood (Artemisia absinthium). Познат е уште под името Зелена Самовила (The Green Fairy).Абсинтот често го прати прикаската дека е опасен пор..
680 MKD
без ДДВ: 576 MKD
Romana Sambuca
..
890 MKD
без ДДВ: 754 MKD
Ursus Roter
..
750 MKD
без ДДВ: 636 MKD
UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa