Spark blanc de blanc

Spark blanc de blanc
Spark blanc de blanc
Цена: 2,000 MKD
без ДДВ: 1,695 MKD
Производител: Château Kamnik
Шифра на производ: 200000294
UPC: 5319990952561

Волумен [ml] : 750
Берба : 2010
Стил Брут
ALC [%/vol] : 12%
Потекло : Македонија
Група : Традиционална Метода
Достапност (кол. на залиха): На залиха

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош            Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa