Srebrna Radgonska Penina

Srebrna Radgonska Penina
Srebrna Radgonska Penina
Цена: 910 MKD
без ДДВ: 771 MKD
Производител: Radgonske Gorice
Шифра на производ: 200000416
UPC:

Метода Шармат
Сорта 50% Шардоне %50 Грашевина
Стил Суво
ALC [%/vol] : 11
Потекло : Радгонске Горице - Словенија
температура на послужување [°C] 7 - 8
Достапност (кол. на залиха): Преднарачка

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош            Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa