Венец Темјаника Кориjа

Венец Темјаника Кориjа
Венец Темјаника Кориjа
Цена: 500 MKD
без ДДВ: 424 MKD
Производител: Venec - Disan
Шифра на производ: 200000406
UPC:

Микро локација Корија
Сорта Темјаника
Стил Суво - Овошно
ALC [%/vol] : 12.5
Потекло : Македонија - Повардарје - Тиквеш - Дисан
Група : Сортно вино
Награди DWWA 2018 - Сребро | 94 поени
температура на послужување [°C] 8-12
Достапност (кол. на залиха): На залиха

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош            Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa