Акција

Tequila Gold

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Tequila Tres Sombreros Gold
..
645 MKD 550 MKD
без ДДВ: 466 MKD
Tequila Tres Sombreros Silver
..
595 MKD 505 MKD
без ДДВ: 428 MKD
Tequila Camino Real Gold
Приказната за Текила Камино Реал или уште позната како "Кралскиот Пат" почнува во почетокот на ХХ_от век, на плантажите на Jalisco State, во познатото градче Текила, сместено на 2000 метри надморска височина. Таму "медот" се екстрахира од срцевината на растението Сино Агаве и откако два пати се дестилира на стариот начин во традиционалните ..
930 MKD
без ДДВ: 788 MKD
Olmeca Gold
..
1,170 MKD
без ДДВ: 992 MKD
Sierra Gold
..
1,010 MKD
без ДДВ: 856 MKD
Sauza Gold
..
1,000 MKD
без ДДВ: 847 MKD
Jose Cuervo Gold
..
1,130 MKD
без ДДВ: 958 MKD
Pepe Lopez Gold
..
1,150 MKD
без ДДВ: 975 MKD
UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa