Акција

Tequila Silver

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Olmeca Silver
..
1,170 MKD
без ДДВ: 992 MKD
Sierra Silver
..
1,010 MKD
без ДДВ: 856 MKD
Sauza Silver
..
1,000 MKD
без ДДВ: 847 MKD
Tequila Camino Real Silver
Приказната за Текила Камино Реал или уште позната како "Кралскиот Пат" почнува во почетокот на ХХ_от век, на плантажите на Jalisco State, во познатото градче Текила, сместено на 2000 метри надморска височина. Таму "медот" се екстрахира од срцевината на растението Сино Агаве и откако два пати се дестилира на стариот начин во традиционалните ..
900 MKD
без ДДВ: 763 MKD
Jose Cuervo Silver
..
1,130 MKD
без ДДВ: 958 MKD
Pueblo
Pueblo
700 ml
..
700 MKD
без ДДВ: 593 MKD
Pepe Lopez Silver
..
1,150 MKD
без ДДВ: 975 MKD
UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa