Terra Makedonika

Terra Makedonika
Terra Makedonika
Цена: 1,875 MKD
без ДДВ: 1,589 MKD
Производител: Ezimit
Шифра на производ: 200000400
UPC:

Микро локација Балабаницa одбрани микро локации
Сорта Вранец - Мерло - Сира
Стил Суво
ALC [%/vol] : 14,5%
Потекло : Македонија - Овчеполе
температура на послужување [°C] 15-18
Достапност (кол. на залиха): На залиха

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош            Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa