Акција

Водка

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Vodka Skandal
..
335 MKD
без ДДВ: 284 MKD
Carskaja
Carskaja
1000ml
..
810 MKD
без ДДВ: 686 MKD
Russian Standard Original
..
830 MKD
без ДДВ: 703 MKD
Beluga Gold
..
7,460 MKD
без ДДВ: 6,322 MKD
Belvedere
Belvedere
700 ml
Белведере, луксузна водка произведена во Полска сопственост на  Louis Viton & Moet Hennessy, Името го добива по прецедателската палата Белведер ..
2,240 MKD
без ДДВ: 1,898 MKD
Purity
Purity
700 ml
..
2,510 MKD
без ДДВ: 2,127 MKD
Absolut Level
..
2,445 MKD
без ДДВ: 2,072 MKD
Grey Goose
Grey Goose спаѓа во групата на премиум водки, нејзин креатор е Sidney Frank. Инспириран од полската премиум водка Белведере во 1996 год го префрла својот тим во Франција и успеваат да керираат перфектно избалансирана премиум водка Grey Goose (Сива Гуска), наменета за американскиот пазар. Веќе во 2004 год Sidney Frank го продава брендот на Bacard..
2,545 MKD
без ДДВ: 2,157 MKD
Beluga Premium
..
2,290 MKD
без ДДВ: 1,941 MKD
I Spirit
I Spirit
700 ml
..
2,020 MKD
без ДДВ: 1,712 MKD
Absolut Blue
..
945 MKD
без ДДВ: 801 MKD
Prestige
Prestige
700 ml
  Stock компанијата го слави враќањето во Полска со лансирањето на нова чиста водка. Шток повторно произведува во Полска, по 70-годишно отсуство, и за да го одбележиме овој настан, ние гордо ви ја претставуваме новата луксузна премиум водка - Stock Prestige. Процесот на дестилација од 6 етап..
595 MKD
без ДДВ: 504 MKD
Eristoff
Eristoff
1000 ml
..
775 MKD
без ДДВ: 657 MKD
Skyy
Skyy
1000 ml
..
885 MKD
без ДДВ: 750 MKD
Stolichnaya
Stolichnaya (Russian: Столичная, also known as Stoli) is a Russian vodka made of wheat and rye grain. Fermentation of Stolichnayastarts with wheat and rye grains and artesial water from the Russian city of Samara and the Kaliningrad region. The fermentation takes about 60 hours. Once fermentation is complete the resulting liquid is dis..
675 MKD
без ДДВ: 572 MKD
UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa