Bushmills White Label

Bushmills White Label
Bushmills White Label
Цена: 1,040 MKD
без ДДВ: 881 MKD
Потребни наградни поени: 80
Производител: Diageo
Шифра на производ: 524
UPC: 5010103917087

Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Ирска
Група : Виски - Купажа
Достапност (кол. на залиха): На залиха

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош            Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa