Акција

Франција

Франција
Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Domaine de Baron Arques
    ..
6,015 MKD
без ДДВ: 5,097 MKD
La Buxynoise Bourgogne Pinot Noir Reserve
    ..
835 MKD
без ДДВ: 708 MKD
La Buxynoise Bourgogne Passetoutgrain
    ..
710 MKD
без ДДВ: 602 MKD
J.P. Chenet Cabernet Syrah
..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Cepages Syrah
    ..
930 MKD
без ДДВ: 788 MKD
J.P. Chenet Reserve Merlot-Cabernet
J.P. Chenet Reserve Merlot-Cabernet, шармантно црвено вино од Франција, со нота на шумско овошје и ванила, погодно за секоја прилика, послужете на температура 16-17 °C ..
340 MKD
без ДДВ: 288 MKD
Laurent Miquel  Syrah Grenache
    ..
850 MKD
без ДДВ: 720 MKD
Baron D' Arignac Merlo
Алкохол: 12% Регион: Бургоњ Температура на сервирање: 10-12'C. Боја: Јасна, светло златна со зелени нијанси Арома: Изразен мирис од багремов цвет, тропско овошје со примеси на ананас. Препорачуваме со: риба на скара, пилешко месо и некои видови сирење како што е моцарела.   ..
200 MKD
без ДДВ: 169 MKD
Chateau Haut Medou
  Сорта на грозје:  мерло, каберне франк и каберне совињон. Карактеристики:  - Длабока виолетово-црвена боја. - Прекрасно буке на младо Бордо со ароми на свежо грозје, папрат и цвет од липа, за после аерација да ги открие аромите на црвени шумски овошки. Богата и полна палета од боровинка и капина. Сервирање: С..
580 MKD
без ДДВ: 492 MKD
Mouton Cadet Rouge
    ..
980 MKD
без ДДВ: 831 MKD
Chateau Haut du Bardon
    ..
490 MKD
без ДДВ: 415 MKD
Cadet d OC Merlot
    ..
805 MKD
без ДДВ: 682 MKD
Cadet d OC Cabernet Sauvignon
    ..
805 MKD
без ДДВ: 682 MKD
Reserve Mouton Cadet Rouge
    ..
1,520 MKD
без ДДВ: 1,288 MKD
Bordeaux Baron Rouge
    ..
735 MKD
без ДДВ: 623 MKD
UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa