Акција

Македонија Фини Вина

Подобри го барањето

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Filovski Vranec
  ..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Domaine Lepovo PN
..
1,350 MKD
без ДДВ: 1,144 MKD
Elixir Cabernet Franc
..
3,260 MKD
без ДДВ: 2,763 MKD
Kamnik Pinot Noir
..
660 MKD
без ДДВ: 559 MKD
Terra Makedonika
..
1,875 MKD
без ДДВ: 1,589 MKD
Bela Voda rouge
..
1,065 MKD
без ДДВ: 903 MKD
Domaine Lepovo Grand Cuvee
..
3,065 MKD
без ДДВ: 2,597 MKD
Brzanov Tempranillo Reserva
..
1,275 MKD
без ДДВ: 1,081 MKD
Врз основа на 1 оценки.
Aura Private Reserve
..
649 MKD
без ДДВ: 550 MKD
Aminta Private Reserve
..
649 MKD
без ДДВ: 550 MKD
Veritas Private Reserve
..
649 MKD
без ДДВ: 550 MKD
Verdot Private Reserve
..
649 MKD
без ДДВ: 550 MKD
Allure Grand Reserve
Tasting Note @ http://www.terroir.mk/wine-tasting-notes   ..
620 MKD
без ДДВ: 525 MKD
Axios Private Reserve
..
649 MKD
без ДДВ: 550 MKD
Filovski Vranec Reserve Unfiltered
Алкохол: 13%  Состав: 100% Вранец Се разликува од останатите вина по тоа што не е филтрирано поради што ниту еден елемент од виното не е одземен. Стареено повеќе од 3 години пред да стане достапно. Како “Резерва” представува вино кое е создадено во ограничен број и се представува само при посебни настани. Виното се одли..
380 MKD
без ДДВ: 322 MKD
UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa