Brusani Stanushina

Brusani Stanushina
Brusani Stanushina
Цена: 350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Потребни наградни поени: 35
Производител: Brusani
Шифра на производ: 200000227
UPC:

Волумен [ml] : 750
Тип : Станушина 100%
Берба : 2013
Стил Суво
ALC [%/vol] : 12.5
Потекло : Македонија - Тиквеш
температура на послужување [°C] 12-14
Достапност (кол. на залиха): На залиха

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош            Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa