Акција

Шпанија

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Torres Ibericos Rioja Crianza
Белешки за дегустација Боја на темна цреша. На мирис открива ноти на дрво од црни зрели овошја и зачински ароми (какао и морско оревче). Свиленкаста голтка во устата со пријатни танини. Долг и пикантен вкус. Предлози за служење Се служи на температура помеѓу 14-16 степни Целзиусови. Поради своите танинови и овошни карактеристики, ова ви..
800 MKD
без ДДВ: 678 MKD
Врз основа на 1 оценки.
Campo Viejo Rioja Reserva
..
925 MKD
без ДДВ: 784 MKD
UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa