Акција
Ballantine's Finest
1,105 MKD 888 MKD
Drinkopoly
1,600 MKD 1,400 MKD
Famous Grouse
785 MKD 699 MKD
Ouzo 7
Ouzo 7
2000 ml
750 MKD 680 MKD

Пенливи Вина

Подобри го барањето

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Armand de Brignac Blanc de Blancs
..
24,900 MKD
без ДДВ: 21,102 MKD
Armand de Brignac Gold
..
17,990 MKD
без ДДВ: 15,246 MKD
Armand de Brignac Rose
..
24,900 MKD
без ДДВ: 21,102 MKD
Perrier Jouet Belle
..
10,600 MKD
без ДДВ: 8,983 MKD
MUMM Cordon Rouge Brut
..
2,355 MKD
без ДДВ: 1,996 MKD
Spark blanc de blanc
..
2,000 MKD
без ДДВ: 1,695 MKD
Moet & Chandon Rose box
    ..
3,355 MKD
без ДДВ: 2,843 MKD
Врз основа на 1 оценки.
Martini Asti
..
635 MKD
без ДДВ: 538 MKD
Martini Prosecco
..
625 MKD
без ДДВ: 530 MKD
Martini Rose
..
645 MKD
без ДДВ: 547 MKD
Fantinel Rose
      ..
640 MKD
без ДДВ: 542 MKD
Fantinel Prosecco
Алкохол: 11% Состав: Глера 100% Арома: Пријатна и многу елегантна, богата со нијанси на цветна база. Препорачуваме со предјадења/ салати,слатки десерти Температура на сервирање од 7-8C.     ..
530 MKD
без ДДВ: 449 MKD
Piper Heidsieck Brut
..
2,670 MKD
без ДДВ: 2,263 MKD
Fantinel Rose Magnum
      ..
1,395 MKD
без ДДВ: 1,182 MKD
Henkell Trocken
    ..
4,040 MKD
без ДДВ: 3,424 MKD
UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa