Акција

Италија

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Martini Asti
..
635 MKD
без ДДВ: 538 MKD
Martini Prosecco
..
625 MKD
без ДДВ: 530 MKD
Martini Rose
..
645 MKD
без ДДВ: 547 MKD
Fantinel Rose
      ..
640 MKD
без ДДВ: 542 MKD
Fantinel Prosecco
Алкохол: 11% Состав: Глера 100% Арома: Пријатна и многу елегантна, богата со нијанси на цветна база. Препорачуваме со предјадења/ салати,слатки десерти Температура на сервирање од 7-8C.     ..
530 MKD
без ДДВ: 449 MKD
Fantinel Rose Magnum
      ..
1,395 MKD
без ДДВ: 1,182 MKD
Fantinel Prosecco Magnum
Алкохол: 11% Состав: Глера 100% Арома: Пријатна и многу елегантна, богата со нијанси на цветна база. Препорачуваме со предјадења/ салати,слатки десерти Температура на сервирање од 7-8C.     ..
1,270 MKD
без ДДВ: 1,076 MKD
UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa