Zlata Radgonska Penina

Zlata Radgonska Penina
Zlata Radgonska Penina
Цена: 1,260 MKD
без ДДВ: 1,068 MKD
Производител: Radgonske Gorice
Шифра на производ: 200000415
UPC:

Метода Традиционална
Сорта 100% Шардоне
Стил Полусуво
ALC [%/vol] : 12
Потекло : Радгонске Горице - Словенија
температура на послужување [°C] 7 - 8
Достапност (кол. на залиха): Преднарачка

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош            Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

UNIbank Diners credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa